Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Yazgan Tasarım Mimarlık’ın Tasarladığı “Knauf Arena”
Share 4 September 2012

Yazgan Tasarım Mimarlık’ın Tasarladığı “Knauf Arena”da Sektörün En Büyük Tekil Organizasyonu Gerçekleştirilecek

1.200’den fazla ürün çeşidi içeren, yapı ürünleri sektöründe en kapsamlı çözüm alternatiflerine sahip lider yapı çözümleri firması Knauf, Türkiye’de bugüne dek gerçekleştirilen en büyük tekil organizasyon olan Knauf Arena’yı hayata geçiriyor. 360 derecelik bakış açısı sunan özel tasarımında Yazgan Tasarım Mimarlık imzası taşıyan Knauf Arena, Naveen Mehling’in danışmanlığında kurgulanan aydınlatma tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekecek.

Knauf markası için olduğu kadar, ilklere imza atmasıyla ülkemizin prestijine, yapı sektörüne, hatta fuarcılık anlayışına da önemli katkılar sağlayacak Knauf Arena, Knauf uzmanlığının yansıtıldığı 7 Kategorik Alan, Knauf Bayi Alanları, Performans Alanları ve konferanslar için hazırlanmış olan Event Plaza’dan oluşuyor. 10 bin metrekarelik bir alana yayılacak olan fuar 3-7 Ekim tarihleri arasında CNR Expo’da sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Ayrıntılı bilgi için : http://www.knaufarena.com/


Yorum yazmak için


Eskişehir Yüksek Hızlı Tren Garı Projesi, Dünya Mimarlar Topluluğu’nun 2020 Dünya Mimarlık Ödülü’ne (World Architecture Award) layık görüldü.           Eskişehir YHT Gar Projesine dünya ödülü geldi. Yüksek Hızlı Tren Garı projesi Dünya Mimarlar Topluluğu tarafından verilen 2020 Dünya Mimarlık Ödülü’ne (World Architecture Award) proje dalında layık görüldü. 2018’de tasarlanan Eskişehir Yüksek Hızlı [...]
ARŞİV
Subscribe