Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Süreyya Operası’na “Kent Simgesi” ödülü
Share 6 February 2020

Time Out İstanbul yazarları, okuyucuları, semt elçileri, mahalle sakinleri ve mekân sahiplerinin katkılarıyla hazırlanan ve 39 ilçenin en sevilen mekânlarının seçildiği “Love İstanbul” yarışmasında, Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası ödüle layık görüldü.

 

 

 

 

Yeme, içme, kültür-sanat ve etkinlik gibi birçok kategoriden oluşan Love İstanbul Ödülleri’nde “Kent Simgesi” kategorisinde Beyoğlu’ndan Galata Kulesi ve Kadıköy’den Süreyya Operası ödül aldı. Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen törende, Kadıköy Belediyesi adına ödülü Kültür Sosyal İşler Müdürü Alişan Çapan aldı. “Love İstanbul” yarışması kapsamında Sarıyer Atatürk Arboretumu, Beyoğlu Rahmi Koç Müzesi, İKSV Salon, Beykoz Cam Ocağı gibi İstanbul’un sevilen mekânlarının yanı sıra yeme içme kategorisinde öne çıkan kurumlara da ödül verildi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak : www.kadikoylife.com


Yorum yazmak için


Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ordu’ya ziyareti esnasında akıbetini sorduğu ve ‘derhal yıkın’ diye talimat verdiği inşaatla ilgili olarak detaylar ortaya çıkmaya başladı.             Yıkılan inşaatın büyük ortağı ‘İntaya&Özmen&Köksal Adi Ortaklığı’ adına yapılan basın açıklamasında, yıkıma kadar gelinen süreç aktarılarak, kamuya verilen bu zararların kimin karşılayacağı soruldu.     ‘İntaya&Özmen&Köksal Adi [...]
ARŞİV
Subscribe