Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
İBB sordu: Vapurlarımızın koltuk rengi ne olsun?
Share 11 September 2019

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan eskiyen vapurların Haliç Tersanesi’nde yenilendiğini duyurdu. Duyuruda kullanıcılara ”Şehir Hatları Müdürümüz Sinem Dedetaş koltukların rengi ne olsun diye soruyor. Ne dersiniz?” sorusu da yöneltildi.

 

 

 

 

 

İBB’ye bağlı Şehir Hatları’nın eskiyen vapurları için Haliç Tersanesi’nde bakım çalışması başlatıldı. Vapurların koltuklarının ve zemininin yenilendiği belirtilirken, İBB’nin resmi Twitter hesabından “Şehir Hatları Müdürümüz Sinem Dedetaş koltukların rengi ne olsun diye soruyor. Ne dersiniz?” şeklinde bir paylaşım yapıldı.

 

 

Şehir Hatları’nın yenilenen koltuklarının ne renk olacağıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

 

 

Eskiyen vapurları Haliç’teki tersanemizde tamir edip bakımlarını yapıyoruz. Hazır koltuklar ve zemin de yenilenirken Şehir Hatları Müdürümüz Sinem Dedetaş koltukların rengi ne olsun diye soruyor. Ne dersiniz?

 

 

 

 

Kaynak : Birgün


Yorum yazmak için


Elazığ merkezi, gece olduğunda hayalet şehri andırıyor. Hava sıcaklığının gece eksi 10’ları bulduğu kentteki binaların ışıkları sönük. Halkın büyük bölümü evlerine girmiyor.           AFAD ve belediye, deprem bölgesine 10 bin 5 aile çadırı, 400 genel maksatlı çadır kurdu. Çadırda yer bulamayanlar ise geceyi ya camilerde ya da yakınlarının evlerinde geçirdi. Elazığlılar, [...]
ARŞİV
Subscribe