Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
İBB sordu: Vapurlarımızın koltuk rengi ne olsun?
Share 11 September 2019

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan eskiyen vapurların Haliç Tersanesi’nde yenilendiğini duyurdu. Duyuruda kullanıcılara ”Şehir Hatları Müdürümüz Sinem Dedetaş koltukların rengi ne olsun diye soruyor. Ne dersiniz?” sorusu da yöneltildi.

 

 

 

 

 

İBB’ye bağlı Şehir Hatları’nın eskiyen vapurları için Haliç Tersanesi’nde bakım çalışması başlatıldı. Vapurların koltuklarının ve zemininin yenilendiği belirtilirken, İBB’nin resmi Twitter hesabından “Şehir Hatları Müdürümüz Sinem Dedetaş koltukların rengi ne olsun diye soruyor. Ne dersiniz?” şeklinde bir paylaşım yapıldı.

 

 

Şehir Hatları’nın yenilenen koltuklarının ne renk olacağıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

 

 

Eskiyen vapurları Haliç’teki tersanemizde tamir edip bakımlarını yapıyoruz. Hazır koltuklar ve zemin de yenilenirken Şehir Hatları Müdürümüz Sinem Dedetaş koltukların rengi ne olsun diye soruyor. Ne dersiniz?

 

 

 

 

Kaynak : Birgün


Yorum yazmak için


Tasarım: J. Mayer H. and Partner, Architekten     Casa Morgana başka bir yerde. On dokuzuncu yüzyılın sonlarından kalma komşu evlerle çevrili bina, gelecekteki olası mimarlık için yapılmış bir çalışma gibi ve bağlamın dışına çıkmış görünüyor. Yapıyı çevreleyen doğa, subtropikal bir vahayı simüle eder ve yerleşim bölgesi heykelini optik bozulma ve atmosferik yer değiştirme arasında [...]
ARŞİV
Subscribe