Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Stack House Apartmanı…
Share 1 August 2019

Tasarım: Runberg Architecture Group

 

 

Seattle şehir merkezi ve Lake Union arasında yer alan bu tam blok yeşil proje, Seattle kentinin tarihi bir dönüm noktası olan Supply Laundry Building’in restorasyonunu ve adaptif yeniden kullanımını, yeni ticaret alanlarını 278 konut birimi ile birleştiriyor.

 

 

 

 

 

Binanın büyük ölçekli ve kentsel konumuna cevap veren tasarım, sınıftaki yaya ve araç arasındaki dengeye, sınıf üzerindeki kütle ve modülasyon ve binaların bir bütün olarak mimari ilişkisine odaklanmaktadır. Yeşil özellikler arasında Pontius ve Yale boyunca yer alan biyo-kantarlar bulunmaktadır.

 

 

 

 

Kaynak: www.architectmagazine.com

 


Yorum yazmak için


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Balbey Mahallesi Koruma Eksenli Yenileme Projesi’nin masaya yatırıldığı toplantıda vatandaşların, görüş ve talepleri dinlendi.       Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu’nda düzenlenen Balbey Halk Buluşması’na Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, Büyükşehir Meclis Üyesi İmar Komisyonu Başkanı Mehmet Hacıarifoğlu, Başdanışman Cem Oğuz, [...]
ARŞİV
Subscribe