Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Cumhuriyet Kamusal Alanı
Share 30 July 2019

Tasarım: Studio RHE

Önceden kullanılan bu dış alan, araçsız peyzajlı Kamu Alanının yaratılmasıyla dönüştürüldü.

 

 

 

 

 

 

Güç, internet ve ses bağlantısına sahip kapalı oturma alanları şimdi yeni dikilen ağaçlar, çalılar ve su bitkileriyle çevrili esnek dış mekân çeşitli kullanımlar ve çalışma alanları sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Su yolları orijinal Doğu Hindistan Rıhtımının bir parçasını oluşturuyor ve suyu havalandırmak ve kullanıcıların keyfini çıkarması için güvenli ve keyifli sağlıklı bir doğal ortam sağlamak için eklenen yeni seyir yerleri ve şelalelerle yeniden tanıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yakındaki Doğa Koruma Bölgesi’nin (SINC) başarısını yansıtan S, su kenarında gömülü kuş ve yarasa kutuları ve düşük seviyeli böcek biyomları da dahil olmak üzere birçok yaşam alanı tanıtıldı.

 

 

 

 

 

Kaynak: www.architectmagazine.com

 


Yorum yazmak için


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Balbey Mahallesi Koruma Eksenli Yenileme Projesi’nin masaya yatırıldığı toplantıda vatandaşların, görüş ve talepleri dinlendi.       Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Aspendos Salonu’nda düzenlenen Balbey Halk Buluşması’na Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer, Büyükşehir Meclis Üyesi İmar Komisyonu Başkanı Mehmet Hacıarifoğlu, Başdanışman Cem Oğuz, [...]
ARŞİV
Subscribe