Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Cumhuriyet Kamusal Alanı
Share 30 July 2019

Tasarım: Studio RHE

Önceden kullanılan bu dış alan, araçsız peyzajlı Kamu Alanının yaratılmasıyla dönüştürüldü.

 

 

 

 

 

 

Güç, internet ve ses bağlantısına sahip kapalı oturma alanları şimdi yeni dikilen ağaçlar, çalılar ve su bitkileriyle çevrili esnek dış mekân çeşitli kullanımlar ve çalışma alanları sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Su yolları orijinal Doğu Hindistan Rıhtımının bir parçasını oluşturuyor ve suyu havalandırmak ve kullanıcıların keyfini çıkarması için güvenli ve keyifli sağlıklı bir doğal ortam sağlamak için eklenen yeni seyir yerleri ve şelalelerle yeniden tanıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yakındaki Doğa Koruma Bölgesi’nin (SINC) başarısını yansıtan S, su kenarında gömülü kuş ve yarasa kutuları ve düşük seviyeli böcek biyomları da dahil olmak üzere birçok yaşam alanı tanıtıldı.

 

 

 

 

 

Kaynak: www.architectmagazine.com

 


Yorum yazmak için


Editör:  Sydney Franklin Porto Riko’daki mimarlık öğrencileri Vali Andrew Cuomo’nun son zamanlarda mimarlardan New York’taki bir Kasırga Maria Anıtı için fikirlerini sunma talebine karşı bir öneriyle cevap verdiler.   Mimar, profesör ve Porto Riko Üniversitesi Mimarlık Fakültesi (UPR-RP) eski dekanı Francisco J. Rodríguez-Suarez, geçen hafta Twitter’da (@ paco-rsvp) Twitter öğrencileri tarafından bir dizi fotomontaj yayınladı. [...]
ARŞİV
Subscribe