Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
NewYork’ta Zaha Hadid Mimarlığın İlk Binası…
Share 16 May 2019

Tasarım: Zaha Hadid Architects

 

 

 
NYC’deki Zaha Hadid Architects’in ilk binası tamamlandı. 520 West 28th Street’teki apartman binası, yükselen binanın fotoğraflarını çekmek için ideal bir nokta olan High Line Park’ın yakınında yer almaktadır.

 

 

 

 

 

Binanın birkaç hafta önce sakinlerinin taşınması için kapılarını açması gerekiyordu. Bununla birlikte, resimler halen binanın tepesindeki ve teraslardaki iskeleleri göstermektedir.

 

 

 

 

520 Batı 28. Caddede Zaha Hadid NYC Binası:

 

 

 

 

 

39 konuttan oluşan bina, 11 katının köşelerinde kavisli, kıvrımlı cam cepheler gösteriyor. Yapı ayrıca bir IMAX sinema, yüzme havuzu, otopark ve spa içermektedir.

 

 

 

 

 

2-5 arasında değişen yatak odası bulunan tek bir konut biriminde 5 milyon dolardan başlayan bir fiyat etiketi vardır. Sadece çatı katı 50 milyon dolar değerinde.

 

 

 
Kaynak: www.arch2o.com

 

1 Yorum
  1. Zaha’yı kaybettik ama ofisi aynı çizgiyi devam ettiriyor başarıyla.

    Doğukan Sipahioğlu | 16 May 2019


Yorum yazmak için


Gelgit, Londra’nın güneydoğusundaki Thames Nehri boyunca uzanan 3 mil uzunluğundaki bir doğrusal parktır ve ilk aşama bu Temmuz’da açılacaktır. Editör: Elizabeth Fazzare           AD100 Diller Scofidio + Renfro, Londra’nın New York’taki High Line’a benzeyen ilk yüksek lineer parkını tasarlamak için Neiheiser Argyros ile işbirliği yaptı. Bir dizi platform Greenwich Yarımadası’ndaki Thames [...]
ARŞİV
Subscribe