Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Akıllı Çatı Pencereleri
Share 18 April 2019

VELUX ACTIVE WITH NETATMO

 

 

Bu çözüm ile tüm motorlu VELUX ürünlerini (pencere,perde,panjur) telefonunuzla kontrol edebilirsiniz. Hassas sensörü ile sıcaklık, karbondioksit ve nem ölçümü yaparak iç ortamınızı en ideal konumda tutmanıza yardımcı olur.

 

 

 

 

 

Sesli kontrol ve sizi öğrenen yapısı ile tüm tanımlı VELUX ürünlerini konforunuza göre açıp kapatarak en ideal iç mekan iklimini ayarlar. Kapat – Çık anahtarı ile evden ayrılırken tüm pencere ve aksesuarlarınızı tek bir tuşla kapatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Malzeme Ödülleri

 
Çözümümüz, Çatı&Cephe dergisinin düzenlediği Malzeme ödüllerinin çatı bileşeni alanında adaylardan biri. Oylamaya katılmak isterseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Yorum yazmak için


İzmir Büyükşehir Belediyesi, özelleştirilmek istenen Alsancak’taki Tarihi Elektrik Fabrikası’nı, 35 milyon TL bedel karşılığı ihale usulüyle satın almıştı. Ancak Tarihi Elektrik Fabrikası’nın, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne verilmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan beklenen onay gelmedi. CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, konuyu TBMM gündemine taşıyarak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay tarafından yanıtlanması istemiyle yazılı soru önergesi verdi. Bakan, [...]
ARŞİV
Subscribe