Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Akıllı Çatı Pencereleri
Share 18 April 2019

VELUX ACTIVE WITH NETATMO

 

 

Bu çözüm ile tüm motorlu VELUX ürünlerini (pencere,perde,panjur) telefonunuzla kontrol edebilirsiniz. Hassas sensörü ile sıcaklık, karbondioksit ve nem ölçümü yaparak iç ortamınızı en ideal konumda tutmanıza yardımcı olur.

 

 

 

 

 

Sesli kontrol ve sizi öğrenen yapısı ile tüm tanımlı VELUX ürünlerini konforunuza göre açıp kapatarak en ideal iç mekan iklimini ayarlar. Kapat – Çık anahtarı ile evden ayrılırken tüm pencere ve aksesuarlarınızı tek bir tuşla kapatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Malzeme Ödülleri

 
Çözümümüz, Çatı&Cephe dergisinin düzenlediği Malzeme ödüllerinin çatı bileşeni alanında adaylardan biri. Oylamaya katılmak isterseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 


Yorum yazmak için


Gelgit, Londra’nın güneydoğusundaki Thames Nehri boyunca uzanan 3 mil uzunluğundaki bir doğrusal parktır ve ilk aşama bu Temmuz’da açılacaktır. Editör: Elizabeth Fazzare           AD100 Diller Scofidio + Renfro, Londra’nın New York’taki High Line’a benzeyen ilk yüksek lineer parkını tasarlamak için Neiheiser Argyros ile işbirliği yaptı. Bir dizi platform Greenwich Yarımadası’ndaki Thames [...]
ARŞİV
Subscribe