Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
MDTH Mimarlık Sitesi Yayında…
Share 27 February 2019

Mimarlıkta Dayanışmacı Taban Hareketi İnternet Sitesi yayınlarına başladı. Yapmış oldukları çalışmalarla ve katıldıkları son İstanbul Şube seçimlerinde kazandıkları başarıyla artık mimarlık ortamında tanınırlığı belirgin bir düzeye gelmiş olan grup, etkinliklerini sanal ortamda değişik yollarla duyurmaya, gönüllülerinin verdiği adreslere iletilerle şimdiye kadar sürdürüyordu. Bu gelişme ile birlikte Mimarlıkta Dayanışmacı Taban Hareketi kendi yayın organına kavuşmuş oldu.

 

 

 

 

Grup yayına girdiklerini şu şekilde duyurdu:

 

 

İnternet sitemiz yayında! 

 

 

Bizden haberleri ve üretimlerimizi bulacağınız internet sitemiz yayına başladı. Çalışmamızda bugüne kadar olduğu gibi bu aracımızda da kolektif aklı ortaya çıkarabilmek için eleştiri, öneri ve katkılarınız bizler için çok değerli olacaktır.

 

 

Dayanışma ile kalın…

 

Biz de MİMDAP yayın kurulu olarak, mimarlığa yeni bir soluk aldıran, mesleki bilgi ve yeteneklerini toplum yararına sahici hedeflerle belirleyen, toplumsal sorumluluk konularını mesleki bakış açısından doğru ve dengeli bir şekilde geçirerek meslektaşların hakiki gündemini yakalayan çoğu dost ve arkadaşlarımızdan olan Mimarlıkta Dayanışmacı Taban Hareketine  bütün çalışmalarında ve yayına başlattıkları internet sitelerinde başarılar dileriz.

 

 

 

 

Siteye bu adresten erişebilirsiniz…

http://mimarliktadayanisma.org/

 

 

 

 

2 Yorum
  1. Mimarlıkta Dayanışmacı Taban Hareketini göstermiş oldukları bütün çabalar nedeniyle kutluyorum. Başlattıkları yeni yayın portalının onların daha geniş alanlarda duyulmasına yol açacağını umuyorum.

    Hasan Kıvırcık | 27 February 2019

  2. Dayanışmacı Harekete başarılar dilerim.

    akın bayrak | 1 March 2019


Yorum yazmak için


Altıncı Uluslararası LafargeHolcim Sürdürülebilir Yapı Forumu’nda, tasarım liderleri sürdürülebilir inşaat için ileriye dönük bir yolu tartıştılar… Editör: Katharine Keane     Kahire manzarası Hem malzeme yoğun yeni geliştirme projelerinde yer alan hem de çevre ile ilgili olanlar tarafından karşılaşılan tanıdık paradoks, geçen ay Kahire’deki küresel tasarım liderleri ve malzeme uzmanlarının zirvesinde ortaya çıktı.   İsviçre [...]
ARŞİV
Subscribe