Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Up! Berlin
Share 28 January 2019

Tasarım: Jasper Architects

 

 

 

 

 

 

 

Jasper Architects tarafından seçilen en büyük özel mülk gayrimenkul şirketi olan SIGNA, 52.000 metrekarelik karma kullanımlı bir ofis binasıdır. Berlin’in Friedrichshain bölgesinde, orijinal (80.000 metrekarelik) yapı 1979′da Berlin’in doğusunda açıldı.

 

 

 

 

 

 


Devasa gelişme, dijital çağda bir çalışma alanı olarak yeniden şekilleniyor. Perakendeci Zalando. Ek olarak, dört taraflı bina halka kamuya kafeler, restoranlar ve açık hava kamusal alanları gibi çok çeşitli olanaklar sağlayacaktır. Jasper Architects, (80 x 80 metre) kare binayı, içini doğal ışık için soyma fırsatını buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu kesintiler, aynı zamanda merkezi bir Berlin için umutları arttırdı. Tüm katların çalışma, eğlence ve rahatlama için ortak kullanım alanlarına erişimi vardır. Verimlilik, yaratıcılık ve toplum için bir alışveriş merkezinin odak noktası olan şey, yüksek kaliteli camlarla sarılmıştır.

 
Kaynak: www.architectmagazine.com

Çeviri : Mimdap


Yorum yazmak için


Eskişehir’de, 65 yıllık Atatürk Stadı’nın yerine yapılması planlanan Millet Bahçesi’nin maliyetinin 48 milyon 250 bin TL olduğu ortaya çıktı. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, konuyla ilgili, “Yaklaşık 50 milyon TL’lik bir iş neden İstanbullu firmaya verildi? Bu firmanın özelliği ne? Millet bahçesi için 65 yıllık Atatürk Stadı yıkıldı. Eskişehirlilerin anıları yok edildi. İhale; açık, tüm [...]
ARŞİV
Subscribe