Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Up! Berlin
Share 28 January 2019

Tasarım: Jasper Architects

 

 

 

 

 

 

 

Jasper Architects tarafından seçilen en büyük özel mülk gayrimenkul şirketi olan SIGNA, 52.000 metrekarelik karma kullanımlı bir ofis binasıdır. Berlin’in Friedrichshain bölgesinde, orijinal (80.000 metrekarelik) yapı 1979′da Berlin’in doğusunda açıldı.

 

 

 

 

 

 


Devasa gelişme, dijital çağda bir çalışma alanı olarak yeniden şekilleniyor. Perakendeci Zalando. Ek olarak, dört taraflı bina halka kamuya kafeler, restoranlar ve açık hava kamusal alanları gibi çok çeşitli olanaklar sağlayacaktır. Jasper Architects, (80 x 80 metre) kare binayı, içini doğal ışık için soyma fırsatını buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu kesintiler, aynı zamanda merkezi bir Berlin için umutları arttırdı. Tüm katların çalışma, eğlence ve rahatlama için ortak kullanım alanlarına erişimi vardır. Verimlilik, yaratıcılık ve toplum için bir alışveriş merkezinin odak noktası olan şey, yüksek kaliteli camlarla sarılmıştır.

 
Kaynak: www.architectmagazine.com

Çeviri : Mimdap


Yorum yazmak için


Tasarım: GWWO Architect   Morven Müzesi ve Bahçesi ile birlikte kullanılıyor ve tarihi konağa bitişik yeni bir Tercüme Merkezini şu anda GWWO tasarlıyor. Tasarım, 2008 Müze ve Bahçe Ana Planı’nın gözden geçirilmesini ve yeniden değerlendirilmesini gerektirmiştir. GWWO, master plandaki tüm ayarlamalar için onay almak üzere Princeton Borough Tarihi Koruma İnceleme Komitesi ve New Jersey Tarihi [...]
ARŞİV
Subscribe