Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Up! Berlin
Share 28 January 2019

Tasarım: Jasper Architects

 

 

 

 

 

 

 

Jasper Architects tarafından seçilen en büyük özel mülk gayrimenkul şirketi olan SIGNA, 52.000 metrekarelik karma kullanımlı bir ofis binasıdır. Berlin’in Friedrichshain bölgesinde, orijinal (80.000 metrekarelik) yapı 1979′da Berlin’in doğusunda açıldı.

 

 

 

 

 

 


Devasa gelişme, dijital çağda bir çalışma alanı olarak yeniden şekilleniyor. Perakendeci Zalando. Ek olarak, dört taraflı bina halka kamuya kafeler, restoranlar ve açık hava kamusal alanları gibi çok çeşitli olanaklar sağlayacaktır. Jasper Architects, (80 x 80 metre) kare binayı, içini doğal ışık için soyma fırsatını buldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu kesintiler, aynı zamanda merkezi bir Berlin için umutları arttırdı. Tüm katların çalışma, eğlence ve rahatlama için ortak kullanım alanlarına erişimi vardır. Verimlilik, yaratıcılık ve toplum için bir alışveriş merkezinin odak noktası olan şey, yüksek kaliteli camlarla sarılmıştır.

 
Kaynak: www.architectmagazine.com

Çeviri : Mimdap


Yorum yazmak için


AIA Altın Madalyalı Glenn Murcutt,  MPavilion 2019′u Tasarlayacak Yıllık pavyonun altıncı yinelemesinin bu kasım ayında halka açılması planlanıyor. Editör:  Ayoubi     Anthony Browell Glenn Murcutt   Kamu mimarisi ve tasarım projelerini destekleyen, Avustralya merkezli  Melbourne’da bulunan Naomi Milgrom Vakfı, bugün Avustralya’lı mimar Glenn Murcutt, Hon’u görevlendirdiğini duyurdu. FAIA, altıncı yıllık MPavilion’u Glenn Murcutt tasarlayacak. [...]
ARŞİV
Subscribe