Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Sagaponack’taki Rezidans
Share 26 November 2018

Tasarım: Selldorf Architects

 

 

 

 

 

 

Okyanusa kısa bir yürüyüş mesafesinde olan bu yaz, çiftleri ve ailelerini bir araya getiren bir sanat için çekilmekte, bir dizi öğretici maun hacmi ile tanımlanmaktadır. Bir giriş kotu, ana 2 katlı bar binasının iki simetrik bir kütle birleşiminden oluşturulmuştur.

 

 

 

 

 
İçeride, üçlü yükseklikte bir atrium merdiveni doğrudan bahçeye açık manzaralar sunmaktadır. Oturma odası, yemek odası ve mutfak dahil olmak üzere evin tüm kamusal alanları, havuza ve bahçelere açılan sürgülü cam duvarlara sahip bir omurga boyunca düzenlenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İç ve dış mekan arasındaki kesintisiz geçiş, kumaş gölgelik ve maun bilye-soleillerle donatılan gölgelikle daha da zenginleştirilmiştir. Merkezi merdiven, çalışma pencereleri ve maun panjurlar ile süzülmüş gün ışığı ve doğal esintileri evlere taşıyor. Üst kat bir ana süit, den ve panoramik manzaralar sunan bir çatı terasına sahip dört konuk odasından oluşmaktadır.

 

 

 
Kaynak: www.architectmagazine.com

Çeviri : Mimdap

 

1 Yorum
  1. ahşabı ne kadar rahat kullanıyorlar.

    Anonymous | 26 November 2018


Yorum yazmak için


Sondern-Adler Evi serüveni, usta mimarın daha sonra boyutunun üç katından daha fazla olacak bir genişleme tasarlamadan önceki mütevazı 80 metrekarelik büyüklüğü ile başladı. Editör: Miabelle Salzano         Frank Lloyd Wright’ın eserlerinden birinde yaşamayı hiç hayal ettiniz mi? 1,65 milyon dolar için hayalleriniz şimdi gerçekleşebilir. Kansas City, Mo’daki 3600 Belleview Bulvarı’ndaki üç yatak [...]
ARŞİV
Subscribe