Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Hokkaido Ballpark
Share 16 November 2018

Tasarım: HKS Architects

 

 

 

NH Foods Ltd, Hokkaido Nippon-Ham Fighters Beyzbol Kulübü Co, Ltd ve Hokkaido Ballpark Corporation, önerilen inşaat alanı 26 Mart 2018′de kararlaştırıldığından beri, yeni bir basketbol sahası inşa etmek için çeşitli bakış açılarından gerekli çalışmaları sürdürmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

Her şeyden önce, NH Foods, Fighters ve Hokkaido Ballpark, 2023′te Mart ayında New Ballpark’ı geliştirme planlarını resmen başlatmaya karar verdiler. NH Foods, Fighters ve Hokkaido Ballpark, yiyecek ve spor yoluyla halk sağlığını destekleyen bir basketbol sahası geliştirmek istemektedirler.

 

 

 

 

 

Yeni mekanın amacı, “dünyanın daha önce hiç görmediği bir basketbol sahası” kurmak ve oyuncuların sahadaki performansını ve uluslararası bir rekabet alanı olarak uluslararası rekabeti en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

 

 

 

 

 

Kaynak: www.architectmagazine.com

Çeviri : Mimdap


Yorum yazmak için


Tasarım: SDM Architects           Yaşlılar için Ev, ülkemizin farklı bölgelerinden gelen yaşlı insanlar için dünya standartlarında bakım ve rahatlık sağlamayı amaçlayan kar amacı gütmeyen bir organizasyon için tasarlanmıştır.   Özgün kurum 1958′de (1962′de bitirilmiştir) inşa edilmiş olup, bu süre boyunca yaklaşık 300 kişiye ev sahipliği yapmıştır, ancak zamanla mevcut yapı, Mumbai [...]
ARŞİV
Subscribe