Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Hokkaido Ballpark
Share 16 November 2018

Tasarım: HKS Architects

 

 

 

NH Foods Ltd, Hokkaido Nippon-Ham Fighters Beyzbol Kulübü Co, Ltd ve Hokkaido Ballpark Corporation, önerilen inşaat alanı 26 Mart 2018′de kararlaştırıldığından beri, yeni bir basketbol sahası inşa etmek için çeşitli bakış açılarından gerekli çalışmaları sürdürmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

Her şeyden önce, NH Foods, Fighters ve Hokkaido Ballpark, 2023′te Mart ayında New Ballpark’ı geliştirme planlarını resmen başlatmaya karar verdiler. NH Foods, Fighters ve Hokkaido Ballpark, yiyecek ve spor yoluyla halk sağlığını destekleyen bir basketbol sahası geliştirmek istemektedirler.

 

 

 

 

 

Yeni mekanın amacı, “dünyanın daha önce hiç görmediği bir basketbol sahası” kurmak ve oyuncuların sahadaki performansını ve uluslararası bir rekabet alanı olarak uluslararası rekabeti en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

 

 

 

 

 

Kaynak: www.architectmagazine.com

Çeviri : Mimdap


Yorum yazmak için


AIA Altın Madalyalı Glenn Murcutt,  MPavilion 2019′u Tasarlayacak Yıllık pavyonun altıncı yinelemesinin bu kasım ayında halka açılması planlanıyor. Editör:  Ayoubi     Anthony Browell Glenn Murcutt   Kamu mimarisi ve tasarım projelerini destekleyen, Avustralya merkezli  Melbourne’da bulunan Naomi Milgrom Vakfı, bugün Avustralya’lı mimar Glenn Murcutt, Hon’u görevlendirdiğini duyurdu. FAIA, altıncı yıllık MPavilion’u Glenn Murcutt tasarlayacak. [...]
ARŞİV
Subscribe