Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Ardan Özmenoglu, Bir Kedi Gördüm Sanki Serisi – Eser Sunumu
Share 2 November 2018

Ardan Özmenoğlu bildiğiniz üzere eserlerinde Türk ve küresel popüler kültüre ait ifade ve imgeleri altüst edişiyle tanınmaktadır.  Özellikle post-it notlar ve neon ışıklar kullanarak ürettiği eserlerinde, malzemenin beraberinde getirdiği anlam yüküyle beraber, kültürel tarih ve gündelik hayatın üst üste bindiği özel bir dil geliştiriyor..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekavart Gallery, sanatı toplumun her kesimine ulaştırmak, geleceğin genç sanatçılarına destek vermek amacıyla kurulmuş EKAV Vakfına bağlı kar amacı gütmeyen bir kuruluş olup tüm etkinliklerden ve eser satışlarından elde edilen gelirler, sanat dalında eğitim gören Mimar Sinan Üniversitesi,  Eskişehir Anadolu ve Harran Üniversiresi gibi çeşitli eğitim kurumlarında öğrenim gören bursiyerlerine aktarılarılmaktadır.


Yorum yazmak için


Tasarım: HKS Architects       NH Foods Ltd, Hokkaido Nippon-Ham Fighters Beyzbol Kulübü Co, Ltd ve Hokkaido Ballpark Corporation, önerilen inşaat alanı 26 Mart 2018′de kararlaştırıldığından beri, yeni bir basketbol sahası inşa etmek için çeşitli bakış açılarından gerekli çalışmaları sürdürmeye devam etmektedir.         Her şeyden önce, NH Foods, Fighters ve Hokkaido [...]
ARŞİV
Subscribe