Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Ardan Özmenoglu, Bir Kedi Gördüm Sanki Serisi – Eser Sunumu
Share 2 November 2018

Ardan Özmenoğlu bildiğiniz üzere eserlerinde Türk ve küresel popüler kültüre ait ifade ve imgeleri altüst edişiyle tanınmaktadır.  Özellikle post-it notlar ve neon ışıklar kullanarak ürettiği eserlerinde, malzemenin beraberinde getirdiği anlam yüküyle beraber, kültürel tarih ve gündelik hayatın üst üste bindiği özel bir dil geliştiriyor..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekavart Gallery, sanatı toplumun her kesimine ulaştırmak, geleceğin genç sanatçılarına destek vermek amacıyla kurulmuş EKAV Vakfına bağlı kar amacı gütmeyen bir kuruluş olup tüm etkinliklerden ve eser satışlarından elde edilen gelirler, sanat dalında eğitim gören Mimar Sinan Üniversitesi,  Eskişehir Anadolu ve Harran Üniversiresi gibi çeşitli eğitim kurumlarında öğrenim gören bursiyerlerine aktarılarılmaktadır.


Yorum yazmak için


Norman Foster, Paris’in Notre Dame Katedrali’ne yedek bir kulenin tasarımı için uluslararası rekabete girerek, katedralin yıkık çatısının yerine bir cam ve çelik hazne önerdi.           İngilizce yayın The Times’ın röportajına göre Foster, ateşe dayanıklı katedral için yeni bir “hafif ve havadar” çatı vizyonunu oluşturdu. Önceki çatı katı alanı 12. yüzyıla kadar [...]
ARŞİV
Subscribe