Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Ardan Özmenoglu, Bir Kedi Gördüm Sanki Serisi – Eser Sunumu
Share 2 November 2018

Ardan Özmenoğlu bildiğiniz üzere eserlerinde Türk ve küresel popüler kültüre ait ifade ve imgeleri altüst edişiyle tanınmaktadır.  Özellikle post-it notlar ve neon ışıklar kullanarak ürettiği eserlerinde, malzemenin beraberinde getirdiği anlam yüküyle beraber, kültürel tarih ve gündelik hayatın üst üste bindiği özel bir dil geliştiriyor..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekavart Gallery, sanatı toplumun her kesimine ulaştırmak, geleceğin genç sanatçılarına destek vermek amacıyla kurulmuş EKAV Vakfına bağlı kar amacı gütmeyen bir kuruluş olup tüm etkinliklerden ve eser satışlarından elde edilen gelirler, sanat dalında eğitim gören Mimar Sinan Üniversitesi,  Eskişehir Anadolu ve Harran Üniversiresi gibi çeşitli eğitim kurumlarında öğrenim gören bursiyerlerine aktarılarılmaktadır.


Yorum yazmak için


Tasarım: FreelandBuck                     Los Angeles ve New York merkezli mimarlık ofisi FreelandBuck geçtiğimiz günlerde Culver City, Los Angeles’ta yeni bir konut projesi olan Second House’u tamamladı. 1.500 metrekarelik yeni ev, iç ve dış hacimlerin karmaşık bir birleşimidir. Mevcut bir konutun arkasındaki dar bir alanda yer alan [...]
ARŞİV
Subscribe