Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
“Basamaklar 2018” Mimarlık Haftası Etkinlikleri Kapsamında TSMD Mimarlık Merkezi’nde Açıldı
Share 9 October 2018

TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi “Basamaklar”ın beşincisine TSMD Mimarlık Merkezi yine ev sahipliği yaptı.

 

 

 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından beşincisi düzenlenen TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi “Basamaklar”, DALSAN sponsorluğunda 5 Ekim’de TSMD Mimarlık Merkezi’nde açıldı.

 

 

”Basamaklar 2018” Sergisi, Ankara üniversitelerinin mimarlık bölümü öğrencilerinin yaratıcı önerileri ve çalışmalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Sergide, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere 7 üniversitenin mimarlık bölümü öğrencilerinin projeleri yer alıyor.

 

 

Öğrencilerin ve mimarlık camiasının yoğun katılımıyla düzenlenen açılışta, TürkSMD Yönetim Kurulu Başkanı Aytek İtez, üniversitelerin mimarlık bölüm başkanlarına, serginin tasarımını üstlenen öğrencilere ve Dalsan’a teşekkür etti.

 

 

Sergi, 31 Ekim 2018 tarihlerine kadar (hafta içi, saat 10:00 – 19:00 arasında) TSMD Mimarlık Merkezi’nde gezilebilir.

 

 

 

Kaynak : www.tsmd.org.tr


Yorum yazmak için


Yasak ve yıkımın hedefi olan kentlerden Nusaybin’de, zorla yerinden edilen ailelere tapuları karşılığı verileceği söylenen evler verilmiyor. Tapu bekleyen ailelere verilmesi gereken kira yardımı da 6 aydır ödenmiyor. Bunun yanı sıra TOKİ evleri sorunlarla dolu; dış duvarlarda kullanılan taşlar dökülüyor, apartman çevrelerinde dolgu yok, henüz yerleşim olmasa da toprağın zemine oturmasıyla çatlaklar ve boşluklar oluşmuş. [...]
ARŞİV
Subscribe