Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
“Basamaklar 2018” Mimarlık Haftası Etkinlikleri Kapsamında TSMD Mimarlık Merkezi’nde Açıldı
Share 9 October 2018

TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi “Basamaklar”ın beşincisine TSMD Mimarlık Merkezi yine ev sahipliği yaptı.

 

 

 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından beşincisi düzenlenen TSMD Mimarlık Öğrencileri Proje Sergisi “Basamaklar”, DALSAN sponsorluğunda 5 Ekim’de TSMD Mimarlık Merkezi’nde açıldı.

 

 

”Basamaklar 2018” Sergisi, Ankara üniversitelerinin mimarlık bölümü öğrencilerinin yaratıcı önerileri ve çalışmalarını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Sergide, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, TED Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi olmak üzere 7 üniversitenin mimarlık bölümü öğrencilerinin projeleri yer alıyor.

 

 

Öğrencilerin ve mimarlık camiasının yoğun katılımıyla düzenlenen açılışta, TürkSMD Yönetim Kurulu Başkanı Aytek İtez, üniversitelerin mimarlık bölüm başkanlarına, serginin tasarımını üstlenen öğrencilere ve Dalsan’a teşekkür etti.

 

 

Sergi, 31 Ekim 2018 tarihlerine kadar (hafta içi, saat 10:00 – 19:00 arasında) TSMD Mimarlık Merkezi’nde gezilebilir.

 

 

 

Kaynak : www.tsmd.org.tr


Yorum yazmak için


Birinci derece arkeolojik SİT alanındaki Bodrum Kalesi’nde yapılmak istenen restorasyon Muğla 2’nci İdare Mahkemesi’nce iptal edildi. Mahkeme, Bodrum Kalesi için oybirliğiyle ‘Korunarak gelecek nesillere aktarılmalı’ kararı verdi.       Bu kez mahkeme kararı yıkım başlamadan geldi. Muğla 2’nci İdare Mahkemesi, dünyanın ikinci büyük arkeoloji müzesi olan ve UNESCO’nun Korunması Gerekli Kültür Varlıkları Listesine aday [...]
ARŞİV
Subscribe