Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
NÖROLOJİ ve OTİZM için Kampüs…
Share 9 October 2018

Raymond ve Joanne Welsh Bancroft Kampusü
Tasarım: KSS Architects

 

 


“Bir dünya. Herkes için.”

 
Yaklaşık 130 yıl boyunca, Bancroft, nörolojik zorluklar, otizm ve entelektüel ve gelişimsel engelli bireylerin sınırlarını kırmada bir lider olmuştur. Yenilikçi bakım sürekliliği ile ilerlemek ve her bireyin yaşam boyu öğrenme ve yerine getirilmesi için tam potansiyelinin kilidini açmak için Bancroft, 16 dönümlük Haddonfield kampüsündeki programları yeni 30 dönüm büyüklüğündeki kampüsüne taşıyor.

 

 

 
Yaşam becerilerine ve iş eğitimine odaklanan yeni kampüs, 17.000 metrekarelik alanda Bancroft Okulu, Lindens ve Geçiş Konutları için en gelişmiş tesisleri sağlayacaktır. Binaları, manzara ve yollarla bağlantılı çeşitli ölçek ve amaçlara hizmet edecek bir dizi dış mekan odası etrafında düzenlenecektir.

 

 

 
Bu binalar ve duyusal bir yol, çevre trafiği ve çevre boyunca park yeri bulunan yaya kampüsüne doğal koruyucu kenarlar oluşturacak. Kampüsün başarısının anahtarı, eğitim ve konut programları arasında sinerji yaratan ve çevredeki toplulukla etkileşim düğümleri sağlayan bir ortak girişimin başlatılmasıdır.

 

 

 

 


Commons, hem hasta hem de ayakta tedavi hizmetleri sunan bir klinik ve tıp / diş merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Öğrencilerin iyi olmalarına özen gösterilmesi çok önemlidir ve tesis bünyesindeki klinik, katılımcıların gerekli hizmetlere güvenli ve rahat bir ortamda erişebilecekleri bir ortam sunmaktadır.

 

 

 
Kaynak: www.architectmagazine.com

Çeviri : Mimdap


Yorum yazmak için


Birinci derece arkeolojik SİT alanındaki Bodrum Kalesi’nde yapılmak istenen restorasyon Muğla 2’nci İdare Mahkemesi’nce iptal edildi. Mahkeme, Bodrum Kalesi için oybirliğiyle ‘Korunarak gelecek nesillere aktarılmalı’ kararı verdi.       Bu kez mahkeme kararı yıkım başlamadan geldi. Muğla 2’nci İdare Mahkemesi, dünyanın ikinci büyük arkeoloji müzesi olan ve UNESCO’nun Korunması Gerekli Kültür Varlıkları Listesine aday [...]
ARŞİV
Subscribe