Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Eskişehir’de “millet bahçesi” için stadın yıkımına başlandı
Share 6 August 2018

AA – Eskişehir’de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Atatürk Stadı’nın “millet bahçesi”ne dönüştürülmesi kararının ardından yıkım ekibi çalışmalara başladı.

 

 

 

 

 

Stadın yıkımı için gerçekleştirilen ihaleyi kazanan müteahhit Hüseyin Dinç, anlaşma gereği 90 günde tamamlanması gereken yıkımı daha erken bitirmeyi planladıklarını söyledi.

 

 

 

 

 

Dinç, stadın yıkım ihalesine çocuğunun baskısıyla girdiğini ifade ederek, “Oğlum, babam ve ben fanatik bir Eskişehirspor taraftarıyız. Oğlum ihalenin olacağını öğrenince, ‘Baba bu ihaleyi kesinlikle al’ dedi. İhaleyi en fazla fiyatı vererek, açık artırmada aldık.

 

 

 

 

 

Çok anılarımız geçti burada. En azından kendi tarihimizi kendimiz yıkalım dedik” dedi.

 

 

 

 

 

Kaynak : Cumhuriyet


Yorum yazmak için


Tasarım: EwingCole       20.000 metrekarelik, eliptik şekilli “Unisphere”, ABD’deki en büyük sürdürülebilirlik açısından site gücü net sıfır ticari binadır. Pulmoner hastalık, kalp yetmezliği ve organ nakli için klinik operasyonlara ve silico moleküler biyolojisine – sanal bir ilaca geliştirme laboratuvarı olarak ev sahipliği yapmaktadır.     Bu akıllı bina, çoklu sürdürülebilirlik stratejilerinden yararlanır. Operasyonel [...]
ARŞİV
Subscribe