Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜ 2017-2018 ÖĞRENCİ SERGİSİ
Share 10 April 2018

İstanbul Arel Üniversitesi İç Mimarlık Bolümü tarafından 11-24 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan “İç Mimarlık Günleri” etkinliği kapsamında konferanslar, söyleşi ve öğrenci sergisi yer alacaktır.

 

 

 

 

 

 

Etkinlik programı içinde Y. İç Mimar Cemal Çobanoğlu’nun “Solda Güneş Yükseliyordu” başlıklı söyleşisi, İstanbul Arel Üniversitesi Tepekent Kampüsü’nde Aziz Sancar Amfisi’nde saat 13:15’te gerçekleşecektir. Söyleşiyi, giriş kat fuaye alanında yer alan öğrenci sergisinin açılışı ve kokteyli izleyecektir.

 

 

İç Mimarlık Günleri 12 Nisan’da yine Aziz Sancar Amfisi’nde gerçekleşecek iki konferansla devam edecektir. Fotoğraf sanatçısı Jannis Grenomakis’in “Photography As An Idea, Act and Tool” başlıklı konferansı saat 10:30’da, Çağlayan Karagözler’in “Kurgusal Mekanlar” konferansı da saat 11:45’te Azizi Sancar Amfisi’nde gerçekleşecektir. 17 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan son etkinlik ise aydınlatma tasarımcısı Ali Berkman’ın “Işık Tasarımı” başlıklı konferansıdır. Konferans saat 11:00’de mini konferans salonunda gerçekleşecektir.

 

 

İç mimarlık öğrenci sergisi 24 Nisan tarihinde sona erecektir.


Yorum yazmak için


Tarleton State Üniversitesi, zarif patinalı dış cephelerine ile yüksek performanslı yaşam alanları eklemektedir.           Teksas’ın Fort Worth kentinin bir saat güneybatısında Stephenville, Teksas A & M Üniversitesi Sisteminin bir üyesi olan Tarleton State University’nin (TSU) ana kampüsünde yer alıyor. TSU, 1899 yılında John Tarleton Ziraat Koleji olarak kuruldu ve daha sonra [...]
ARŞİV
Subscribe