Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Forum
ANA SAYFA
Devrim Ajansı Binası Renovasyonu
Share 8 January 2018

Alexandria, VA

1020 Princess Caddesi

Tasarım: Aline Architecture

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Devrim Kurumu – Eski Alexandria, VA’da bulunan yaklaşık 650 m2 lik iç mekan büyüklüğüne sahip binanın yenilenmesi gündeme geldi.

 

 

ALine Mimarlık yapmış olduğu çalışmayla müşteriye, test uyumu ve alan planlama seçenekleri sunduğu konsept tasarımları hazırladı ve İskenderiye Eski Kent Tarihi Koruma “BAR” ile kamuya açık oturumlarda koruma konularını ele aldı, buna uygun olarak inşaat belgeleri ve inşaat idaresi konularını çözdü.

 

 

 

 

 

 

 


Revolution Agency’yi destekleyen bütünleşik malzeme ve sistemleri tasarımı; misyon bildirimi, kurumsal markalaşma, estetik ve mekan işlevselliği ön plandadır.

 

 

Devrim Ajansı projesi, yaratıcı grafik tasarım stüdyoları, sesli video düzenleme büroları, ortak ofisler, molalar odası / mutfaklar, erişilebilir banyolar, yeni HVAC ve aydınlatma sistemleri ile tarihi koruma dış cephe işleri için büyük açık plan çalışma alanları içermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu projelerin 2. Aşaması, binanın dışına yeni bir çıkış merdiveni eklenmesi ve 3. katın ofis alanına yenilenmesini içermektedir.

 

 

 

 

Alan = 650 m2
Tür = Ticari
Tamamlanma Yılı Faz 1 – 2012, Faz 2 – 2015
Kaynak: www.architectmagazine.com
Çeviri: Mimdap

 

1 Yorum
  1. abuk subuk yenileme- restorasyon işlerini üstelik devlet ihalesi ile yapanlar baksın görsün bence.

    cenap ekinci | 10 January 2018


Yorum yazmak için


Büyük metropolde yaşayanlar ve ziyaretçiler için, New York’ta zaman geçtikçe beklenmedik bir şey görmek ve keşfetmek için yeni bir şey değil; bu hiç uyumayan şehirde. Rüyaların doğabileceği ve aynı zamanda gerçekleştirilebileceği beton ormanı içinde  en azından bu kadar çok umut  taşıyan uzun vadeli bir metamorfoza girebiliyor.     Eski binalar her zaman yıkılır ve yenileri [...]
ARŞİV
Subscribe