Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
888 Boylston Caddesi
Share 21 November 2017

Tasarım: FXFowle Architects

 

 

 

 

 

 

 

 

Prudential Merkez kompleksindeki son site olan 888 Boylston Street, dünyanın en başarılı kentsel gelişmelerinden birine yeni bir ön kapı oluşturuyor. Bina, genel şekli ve klasik oranları, ışık dolu üretim mekanları ve sivil ve ticari kimliklerden oluşan “Ticari Palazzo” nun yeniden keşfedilmesi olarak önemli bir adımı gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

 

 
Binanın çevre stratejileri, hem açık, hem de “yaratıcı” alanlar ve geleneksel ofis plakalarını desteklemek için optimize edilmiş ve alana özgü, kapalı, merkez-çekirdekli bir planın verimliliği ve esnekliği ile başlar. 888 Boylston Caddesi, Boston silüetinde sürdürülebilirliğin cazip bir simgesi ve şehrin kalbinde önemli bir kentsel topluluğa hoş geldiniz diyor.

 

 

 

Yer: Boston,MA
Proje durumu: İnşa edilmiş
Tamamlama: 2016
Alan:42.500 metre kare

 

 
Kaynak:www.architectmagazine.com
Çeviri:Mimdap

 

1 Yorum
  1. çok temiz, çok düşünülmüş enfes bir çalışma.

    feridun | 29 November 2017


Yorum yazmak için


Birinci derece arkeolojik SİT alanındaki Bodrum Kalesi’nde yapılmak istenen restorasyon Muğla 2’nci İdare Mahkemesi’nce iptal edildi. Mahkeme, Bodrum Kalesi için oybirliğiyle ‘Korunarak gelecek nesillere aktarılmalı’ kararı verdi.       Bu kez mahkeme kararı yıkım başlamadan geldi. Muğla 2’nci İdare Mahkemesi, dünyanın ikinci büyük arkeoloji müzesi olan ve UNESCO’nun Korunması Gerekli Kültür Varlıkları Listesine aday [...]
ARŞİV
Subscribe