Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
888 Boylston Caddesi
Share 21 November 2017

Tasarım: FXFowle Architects

 

 

 

 

 

 

 

 

Prudential Merkez kompleksindeki son site olan 888 Boylston Street, dünyanın en başarılı kentsel gelişmelerinden birine yeni bir ön kapı oluşturuyor. Bina, genel şekli ve klasik oranları, ışık dolu üretim mekanları ve sivil ve ticari kimliklerden oluşan “Ticari Palazzo” nun yeniden keşfedilmesi olarak önemli bir adımı gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

 

 
Binanın çevre stratejileri, hem açık, hem de “yaratıcı” alanlar ve geleneksel ofis plakalarını desteklemek için optimize edilmiş ve alana özgü, kapalı, merkez-çekirdekli bir planın verimliliği ve esnekliği ile başlar. 888 Boylston Caddesi, Boston silüetinde sürdürülebilirliğin cazip bir simgesi ve şehrin kalbinde önemli bir kentsel topluluğa hoş geldiniz diyor.

 

 

 

Yer: Boston,MA
Proje durumu: İnşa edilmiş
Tamamlama: 2016
Alan:42.500 metre kare

 

 
Kaynak:www.architectmagazine.com
Çeviri:Mimdap

 

1 Yorum
  1. çok temiz, çok düşünülmüş enfes bir çalışma.

    feridun | 29 November 2017


Yorum yazmak için


İngiliz mimar, endüstriyel tasarım alanındaki yaşam boyu başarı ödülü aldı. Editör: Ayda Ayoubi     İyi Tasarım Ödülleri’nin düzenleyicileri, Chicago Athenaeum: Mimari ve Tasarım Müzesi ve Avrupa Mimarlık Sanat Tasarım ve Kentsel Çalışmaları Merkezi, İngiliz mimar Norman Foster, Hon. FAIA, Londra merkezli Foster + Partners’ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olarak 2018 Amerikan Tasarım Ödülü’nü [...]
ARŞİV
Subscribe