Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Forum
ANA SAYFA
888 Boylston Caddesi
Share 21 November 2017

Tasarım: FXFowle Architects

 

 

 

 

 

 

 

 

Prudential Merkez kompleksindeki son site olan 888 Boylston Street, dünyanın en başarılı kentsel gelişmelerinden birine yeni bir ön kapı oluşturuyor. Bina, genel şekli ve klasik oranları, ışık dolu üretim mekanları ve sivil ve ticari kimliklerden oluşan “Ticari Palazzo” nun yeniden keşfedilmesi olarak önemli bir adımı gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

 

 
Binanın çevre stratejileri, hem açık, hem de “yaratıcı” alanlar ve geleneksel ofis plakalarını desteklemek için optimize edilmiş ve alana özgü, kapalı, merkez-çekirdekli bir planın verimliliği ve esnekliği ile başlar. 888 Boylston Caddesi, Boston silüetinde sürdürülebilirliğin cazip bir simgesi ve şehrin kalbinde önemli bir kentsel topluluğa hoş geldiniz diyor.

 

 

 

Yer: Boston,MA
Proje durumu: İnşa edilmiş
Tamamlama: 2016
Alan:42.500 metre kare

 

 
Kaynak:www.architectmagazine.com
Çeviri:Mimdap

 

1 Yorum
  1. çok temiz, çok düşünülmüş enfes bir çalışma.

    feridun | 29 November 2017


Yorum yazmak için


Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü ve Kanal B işbirliği ile hayata geçirilen, emek verenlerin ve program katılımcılarının aşağıda yer aldığı “Cumhuriyet’in Müzesi Atatürk Bulvarı” adlı TV programının ilk bölümü 25 Mart 2018 tarihinde saat 19.00 da Kanal B Televizyonunda yayınlanacak.       Ankara’nın Cumhuriyet açısından önemini ve değerlerini ortaya [...]
ARŞİV
Subscribe