Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Forum
ANA SAYFA
“Validebağ Korusu Nasıl Korunmalıdır?” çalıştayı başlıyor
Share 12 September 2017

TMMOB İstanbul İl Koordinasyonu ve Validebağ Gönüllüleri Derneği “Validebağ Korusu Nasıl Korunmalıdır” başlıklı sempozyum için bir araya gelmeye hazırlanıyor.

 

 

 

 

azar günü Altunizade Kültür Merkezi’nde yapılacak olan sempozyum 2 oturum şeklinde gerçekleşecek ve 13.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılacak.

 

 

İki oturum şeklinde düzenlenen çalıştayın ilk oturumunda; Validebağ Gönüllüleri Derneği Başkanı Arif Belgin, Prof. Dr. Doğan Kantarcıoğlu, Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu, Dr. Süheyla Ağkoç ve İlbay Kahraman farklı konularda konuşmalar yapacak.

 

 

İkinci oturumda ise Doç. Dr. Zeynep Eres, Prof. Dr. İclal Dinçer, TMMON Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Meryem Kayan, TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Kargül ve kuş gözlemcisi Cemil gezgin söz alacak.

 

 

Çalıştayın sonunda, yurttaşların da söz alabilecekleri bir de forum düzenlenecek. Forumun yöneticiliğini TMMON İstanbul İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Cevahir Efe Akçelik yapacak.

 

 

 

 

 

 

Kaynak : Birgün


Yorum yazmak için


Tasarım: Ashton Design Maryland Rye Whisky’nin imalatçısı Sagamore Spirit, Baltimore City’deki Port Covington semtinde beş dönüm arazide yeni bir içki fabrikası açtı. Deniz kenarı kampüsü, bir karşılama merkezi, bir ana damıtım binası ve Rye Street Tavern restoranı içeren toplamda üç binayı içeriyor.                     Dış mekan tabelasını, [...]
ARŞİV
Subscribe