Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
MimarcaCAM Etkinliği
Share 29 October 2016

Türk Serbest Mimarlar Derneği ve Şişecam Düzcam İş birliği ile Ankara’da Yeni Bir Etkinlik Serisi Başlıyor MimarcaCAM

 

 

 

 

 

Türk Serbest Mimarlar Derneği ve Şişecam Düzcam iş birliği ile yeni bir etkinlik serisi sizlerle buluşuyor. MimarcaCAM etkinlik serilerinde Cam’ın tasarımdaki gücü ve etkileri farklı konu başlıklarında tartışılması hedefleniyor.

 

 

MimarcaCAM etkinliklerinin ilki Tasarruf ve Ötesi başlığı ile 4 Kasım 2016 tarihinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılıyor. Etkinlikte, camın enerji tasarrufu konusundaki girdileri konunun uzmanları tarafından aktarılacak, sunumların ardından yapılacak olan Pecha Kucha ile konuya farklı bakış açıları eklenecek.

 
Mert Ruscuklu’nun sunuculuğunda düzenlenecek olan gecede Emre Ilgın (Sağlık Bakanlığı, Kamu Özel Ortaklığı Dairesi), Necdet Bahadır Buluk (FDF Cephe Danışmanlığı ve Mühendislik Hizmetleri) ve Burak Ünder (Ünder Mimarlık) cam ve enerji tasarrufu konularında sunumları ile katkı sağlarken, Pecha Kucha etkinliğinde Gökhan Aksoy (Gökhan Aksoy Mimarlık), Mete Sezer (MS Başkent Mimarlık), Onur Özkoç (Motto Mimarlık) ve Ozan Turhan (MESA Mesken) konuya yönelik düşüncelerini kısa sunumları ile aktaracaklar.

 

 
Program
4 Kasım 2016, Cuma, TSMD Mimarlık Merkezi

Mert Ruscuklu (Sunucu)

 

 

18:00 – 18:15 Kayıt – Açılış
18:15 – 19:00 Sunumlar
19:00 – 19:15 Ara
19:15 – 20:00 Pecha Kucha
20:00 Canlı Müzik Performansı ve Kokteyl
Detaylı bilgi ve katılım bildirmek için:

 
info@tsmd.org.tr
0312 219 94 08

 


Yorum yazmak için


Tasarım: FreelandBuck                     Los Angeles ve New York merkezli mimarlık ofisi FreelandBuck geçtiğimiz günlerde Culver City, Los Angeles’ta yeni bir konut projesi olan Second House’u tamamladı. 1.500 metrekarelik yeni ev, iç ve dış hacimlerin karmaşık bir birleşimidir. Mevcut bir konutun arkasındaki dar bir alanda yer alan [...]
ARŞİV
Subscribe