Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Dünya Şehircilik Günü 32. Kolokyumu
Share 7 November 2008

8 Kasım Dünya Şehircilik Günü etkinlikleri kapsamında yürütülen ve bu yıl 32.’si düzenlenen Dünya Şehircilik Günü Kolokyumu “Kentsel Yeniden Yapılanma: Kazananlar, Kaybedenler” temasıyla 6-7-8 Kasım 2008 tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

Belediyelerin ve Planlama Kurumunun Yeniden Yapılanması

Kent Merkezleri ve Tarihi Dokunun Yeniden Yapılanması

Kentsel Toplumsal Muhalefete Nasıl Bakmalı?

TOKİ: Politikalar ve Uygulamalar

Basın Ödülleri

2 Yorum
  1. kavramlarla oluşturulan bir dünya, yeni iktidar ilişkilerin şehir ortamında var ettiği yeni durumlar. değişien biraz da bütün bu konulara yeni bir tarafından bakan yeni insanlar. belki de yeni bir açıklama yolu arayanlar ve yorum getirenler. ne de olsa üstüne her zaman konuşulacak bir şey bulnabileck bir konu şehirler.
    kent yaşamı onun değişimi hep ilginç. sosyolojik bir tadı var. sonsuz değerlendirmeye açık.
    ödüller çok iyi olmuş. ödül alanları kutlarım.

    güngör zaman | 8 November 2008

  2. bulunan tema küreselleşme çağında bütün dünyanın sorunsalı olabilecek bir tema. kent gönüllüleri, akademisyenler ve şehir plancıları odası bu tema için daha çok birikim yaratacak şekilde umarım çalışmalarını sürdürür.

    nezihi ardıç | 10 November 2008


Yorum yazmak için


Sur’daki alana giriş yasağının 4.yılının tamamlandığı bugünde odada basın toplantısı düzenledik. Yönetim kurulu adına Eşbaşkanımız Şerefhan AYDIN Surdaki yapıların ruhsatlarındaki usulsüzlük ve mahkemenin keyfi tutumuna dair açıklamalarda bulundu.                 BASINA VE KAMUOYUNA     Bir kente dair çocukluk anısı olmayanlar o kente zulm ederler.   Dün itibariyle Sur’un [...]
ARŞİV
Subscribe