Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
   Güzel Sanatlar Müzesi
12 October 2019

 

Tasarım: Barozzi Veiga

Editör: Elliott Webb, İsviçre »

 

Bu yıl ki fuar “İnsan Gelişimi için Bilim, Yenilik, Sanat ve Yaratıcılık” temasını işleyecek. Dijital Yakınsamadaki Yaratıcı Endüstriler ”, Buenos Aires, Expo 2023′e ev sahipliği yapacak. Estudio Aisenson + ASN / nOISE, etkinlik için bir köprü ve bir bulvar oluşturmak üzere açılan uluslararası bir yarışmada birincilik ödülü kazandı. »

   NOTRE DAME İÇİN CAM ÇATI…
19 September 2019

 

Miysis Studio, Notre-Dame’ı yeniden inşa edilmiş  bir çatı mekanı ve cam tavan tasarlıyor
Editör: Tom Ravenscroft

Miysis Studio, Notre-Dame’in kulesinin yeniden inşa edilmesini modern bir camlı çatı ile birleştirerek katedral için “tarih ile gelecek arasındaki doğru dengeyi bulmayı” önerdi. »

   Sulwhasoo Amiral Gemisi Mağazası
5 September 2019

 

Tasarım: Neri&Hu Design and Research Office »

 

Tasarım: Harboe Architecture

 
Frank Lloyd Wright’ın Chicago’nun Hyde Park semtindeki Robie Evi, 1910′da bisiklet üreticisi Frederick Robie ve ailesi için tamamlandığında, bir binanın hayatı – Amerikan Mimarlar Enstitüsü tarafından düşünüldüğü zaman bile – bir güç olarak kabul edildi. 20. yüzyılın en önemli 10 yapısından biriydi ve süreç içinde sorunlar yaşamaya başladı. Neyse ki, yakın zamanda yerel koruma mimarı T. Gunia Harboe (FAIA) liderliğindeki iç yenileme çalışmaları, Wright’ın tasarımını bir yüzyılda göründüğünden daha net bir şekilde sergiliyor. »

   BITWISE Şirket Merkezi…
7 August 2019

 

Tasarım: Architectural Studio of Work – Aholic (ASWA)uxazyvvavydrfdxb

»

 

Tasarım: MAD Architects »

   MARTINHO Büyükbaba Evi…
6 July 2019

 

Tasarım:  COVO Interiores

 

Martinho, Brezilya’dan döndüğünde 1940′larda inşa edilen bu ev, yeni bir aile edinen, yeni sahibi, şehirden Portekiz’in iç kısımlarında bulunan küçük TOURO kentinden dönen bir iç mimar. 800 metre yükseklikte bulunan köyün binlerce sakini var. Köyde, küçük bir sokakta, taştan inşa edilmiş bir ek bina ile bitişik 2 bina olan bu yapılar  Büyükbaba Martinho’nun evidir. »

   MÜZEYE İLAVE YAPI…
21 June 2019

 

Musée National des Beaux-arts du Québec’de İlave Pierre Lassonde Pavyonu

Tasarım: OMA

Pierre Lassonde Pavilion – Musée Ulusal Desux Beaux Arts du Québec’in dördüncü binası birbirine bağlı fakat birbirinden ayrı – şehre ek olarak oldukça gizli- iddialı bir yapı oldu. İkonik bir biçimi empoze etmek yerine, park ve şehir arasında yeni bağlantılar kurmakta ve MNBAQ ile tutarlılık sağlamaktadır. »

   Nansensgade Gençlik Evleri
12 June 2019

 

Tasarım: Christensen & Co. Mimarlar »

   120×120 Ormanı
24 May 2019

 

Tasarım: Kengo Kuma & Associates »

   Buhara City
14 May 2019

 

Tasarım: Studio Vertebra »

 

‘Eski ve yeni binalar, mimari ve kentsel bir topluluk oluşturacak şekilde birbirine doğrudan bağlandı’, bina planının tarihi parkın yollarını ve ağaçlarını ve ana parkın etkileyici çatı planını barındırdığı Christ & Gantenbein’i açıklıyor Yapı, yeni yapının hacimsel çizgilerini belirler. Parkın içine ve üzerine sürekli bir çatı katlanan ve köprüleme elemanının alt kısmına sarılmış olan tüflü beton duvarları olan, cılız bir heykel biçimini tanımlar. »

   Gumno Evi
15 April 2019

 

Tasarım:  Turato Architects »

 

Tasarım: OTTAVIO DI BLASI & Partners, Renzo Piano Building Workshop »

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...24 25 26 Sonraki

Tasarım: Bjarke Ingels Group (BIG) Amager Bakke olarak da bilinen CopenHill, Kopenhag’ın dünyanın ilk karbonu olma hedefine uyum sağlayarak hedonistik sürdürülebilirlik kavramını benimseyen, bir kayak pisti, yürüyüş parkuru ve tırmanma duvarı ile bezeli yeni bir atıktan enerji santrali türü olarak açılıyor. CopenHill, sosyal altyapıyı mimari bir dönüm noktasına dönüştüren, kentsel rekreasyon merkezi ve çevre eğitim [...]
ARŞİV