Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Forum
ANA SAYFA
   Pompidou Yenilemesi…
21 February 2017

Georges Pompidou Merkezinin 40. yıldönümünde 90 milyon Pound tutarında bir yenileme bütçesi aldı. Klasik Paris yapılaşmasının ortasındaki High-Tech Kültür Merkezi, R. Pianon ve R.Rogers’in tasarım önerisinin 1971′de Paris’te yeni bir kültür merkezinin kurulması için uluslararası bir yarışmanın galibi ilan edilmesinden bu yana tartışmalara neden oldu. »

   Rezervuar
20 February 2017

Tasarım: Sanjay Puri Architects

Jüri üyesi Enrique Norten “Hindistan’da, bu sarnıçların çoğunu bulacaksınız, ancak çoğu zaman yalnızca merdivenle suya inebilirsiniz. Bu proje bu benzersiz tipolojiyi kullanıyor ve ona farklı kullanımlar ile enerji ve aktivasyon sağlıyor ” diye projeynin anlamını özetledi. dedi. »

Türkiye’nin ilk modern deniz yolcusu uğurlama ve karşılama salonu Karaköy Yolcu Salonu yıkıldı. »

   Nuuk Stadyumu…
16 February 2017

Tasarım: Bjarke Ingels Group (BIG) »

   5 numara
15 February 2017

Tasarım: BAD. Built by Associative Data »

   Mimarlardan Sevgililer Gününe…
14 February 2017

105 Mimardan Sevgililer Günü (Ve Mimarlık Aşıkları) için figürler… »

Mimarlar, AIA ulusal kongresi için seçilen herhangi bir kadın mimarın açılış konuşmacıları arasında olmamasını mektupla protesto ediyor… »

Denise Scott Brown, Jane Drew Ödülünü, Rachel Whiteread’e Ada Louise Huxtable Ödülünü kazandı.

Denise Scott Brown, Mimarlık Dergisi (AJ) ve kardeş yayınevi Mimari İnceleme (AR) tarafından Jane Drew Ödülüne layık görüldü. »

Allied Works Architecture »

Tasarım: Hoehler + alSalmy

 

Geçmiş İslam bilimlerini “Altın Çağ” ın getirdiği arabulucu olarak, Alman Üniversite Teknoloji Umman (GUtech )’deki mevcut üniversite çalışmaları ile bağlantılı olarak bu Konferans ve Sergi Salonu görev yapmaktadır. Bina, sanat ile bilim arasında doğa ve geometri ile sonsuzluğun ve tanrısızlığı sembolize ederken yeni bir bağ oluşturmayı amaçlıyor. »

   Tinker Box
2 February 2017

Tasarım: Stüdyo MM Architectre

 

Konseptine, amacına ve programına uygun olarak, bu ev, benzersiz tasarım anları sunmaktadır.  Studio MM, müşteriyi meşgul eden, çağdaş tasarımı vurgulayan, yerel işçilikleri sergileyen ve yüksek kaliteli detaylandırma ve işçiliği vurgulayan evler oluşturmaktan gurur duyuyor: TinkerBox bu niteliklerin tümünü bünyesinde barındırıyor.
»

Mimarlık stüdyosu Foster + Partners, İslam’ın en kutsal şehri olan Suudi Arabistan Mekke’nin kalbinde yeni lüks otel ve servisli daireler için bir tasarım yarışmasının galibi ilan edildi. »

TSMD 12. Mimarlık Ödülleri Töreni, mimarlık ve yapı sektörünün paydaşlarının geniş katılımıyla 27 Ocak 2017 tarihinde Ankara Bilkent Otel’de düzenlendi. »

Tasarım:John McAslan + Partners ve MASS Tasarım Grubu

HOLOCAUST MEMORIAL ULUSLARARASI TASARIM YARIŞMASINDAN YARIŞMASINDAN: »

Şehircilikte Yeni Vizyon Teması Sanal ve Gerçek Dışıdır. »

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...188 189 190 Sonraki

Tasarım: Johnston Marklee 2017 P / A Ödülleri’nde birincilik ödülü
ARŞİV