Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim Forum
ANA SAYFA

Büyük metropolde yaşayanlar ve ziyaretçiler için, New York’ta zaman geçtikçe beklenmedik bir şey görmek ve keşfetmek için yeni bir şey değil; bu hiç uyumayan şehirde. Rüyaların doğabileceği ve aynı zamanda gerçekleştirilebileceği beton ormanı içinde  en azından bu kadar çok umut  taşıyan uzun vadeli bir metamorfoza girebiliyor. »

   Frick Çevre Merkezi
19 April 2018

Tasarım: Bohlin Cywinski Jackson

»

   ÇATISI KAYAK PİSTİ OTEL…
17 April 2018

BIG, çatısında zikzaklı kayak pisti olan Swiss otel için planlarını ortaya koydu.

Editör: Jessica Mairs »

Tasarım: Olson Kundig
Washington State Üniversitesi’ndeki yeni Ürdün Schnitzer Sanat Müzesi, Inland Kuzeybatı bölgesinin sanatını üniversite yaşamında ön plana çıkarıyor. Tasarım Sorumlusu Jim Olson, ilgi çekici ve ilham verecek cesur bir görsel çekiciliği olan bina yaratmayı amaçladı. Sonuç olarak, WSU’nun imzadı kıpkırmızı kırmızısı ile eşleşmesi için hazırlanmış olan yansıtıcı cephe, müzeyi Pullman, Washington kampüsünün kalbinde sanat için bir işaret olarak konumlandırıyor. »

Londra’nın “korkunç kiralık piyasasına” panzehir sunmak için Office S & M tarafından tasarlanan pembe ve yeşil ev. »

Muğla’nın Marmaris ilçesi Okluk Koyu’nda yapımı devam eden 300 odalı yazlık ‘saray” inşaat alanı 20 hektardan 65 hektara çıkarılıyor! »

Tasarım: Leers Weinzapfel Associates »

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU »

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 13. Lale Festivali kapsamında Taksim Meydanı’nı lalelerle süsledi. »

Marmaris Okluk Koyu’nda yapımı süren Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın yayılacağı alan güvenlik alanı oluşturma gerekçesi ile 20 hektardan 65 hektara çıkartılıyor. Şehir Planlamacıları Odası Başkanı Sarıaltun, “Daha büyük alanlar yapılaşmaya açılacak” dedi. »

ARCHETONIC, son derece modern bir görünüm kazandırılan Meksika’daki bir evi günümüze taşıdı. »

Tasarım: Steven Holl Architects »

   Länsisalmi Güç İstasyonu
3 April 2018

Tasarım: Parviainen Architects »

Cumhurbaşkanı’nın AKM’ye ilişkin sözlerine sanat dünyasından ve sosyal medyadan tepki geldi. Sanatçılar, Erdoğan’ın cumhuriyet değerlerine karşı ‘intikamcı’ bir söylem kullandığını söyledi. »

Antalya Konyaaltı Sahil Projesi kapsamında yapılan tesisler kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarıldı. Yapılan ihaleyi ise AKP’ye yakınlığıyla bilinen Hülya Koçyiğit’in damadının Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Alkoçlar – Senatalya Turizm iş ortaklığı kazandı. İhalede yer alan maddeler ise dikkat çekti. »

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...205 206 207 Sonraki

Shenandoah Evi Batı Virginia’nın Mavi Sırt Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Hem bir ikamet yeri hem de yazarın, hem manzara içinde samimi cep bahçeleri yaratacak hem de dağların muhteşem manzaraları için avantaj sağlayacak şekilde tasarlanmış bir çekilme olduğu düşünülüyor.
ARŞİV