Ana Sayfa Bağlantılar Biz Kimiz İletişim
ANA SAYFA
Tüm projeler
   Çitin içine…
7 October 2019

 

Tasarım: SO – IL

J. Irwin ve Xenia S. Miller’den biri olarak, Exhibit Columbus’ın ikinci baskısının birincisi olan SO – IL, Miller House ve Garden’daki koruma çalışmalarını üstlendi ve onu Columbus kenti için geçici bir dönüm noktası haline getirdi. »

   Yves Saint Laurent Müzesi, Marakeş
26 September 2019

 

Tasarım: Stüdyo KO

Mimarlar tarafından sağlanan metin açıklaması. Efsanevi Fransız moda tasarımcısının çalışmalarına adanmış Musée Yves Saint Laurent Marrakech (mYSLm) 2017 sonbaharında kapılarını açtı. Fondation Pierre Bergé – Yves Saint Laurent’in 5.000 kıyafetten oluşan etkileyici koleksiyonundan önemli bir seçime ev sahipliği yapıyor. 15.000 haute couture aksesuarının yanı sıra onbinlerce eskiz ve çeşitli nesneler. »

   MİNİMAL BETON EV…
17 September 2019

 

Tasarım: João Vieira de Campos
João Vieira de Campos, Porto’da minimal beton evi tamamladı
Editör: Alyn Griffiths

Porto’nun zengin bir bölgesindeki bu yekpare beton ev, caddeye büyük ölçüde kapalı ve sağlam bir cephe sunar, ancak kendi tarafında bahçesine doğru açılır.

Mimar João Vieira de Campos, binayı, Porto şehir merkezinin batısındaki Serralves semtinde sahipsiz bir villanın yerine tek aile evi olarak tasarladı.

Proje, iki katlı rezidansın yanı sıra, basit biçimini ve önem derecesini yansıtan eşlik eden ek bina ve çevre düzenlemesi alanlarını da tasarladı. »

 

Tasarım: Kengo Kuma ve Associates

Editör: Tom Ravenscroft

 

Kengo Kuma ve Associates tarafından tasarlanan Odunpazarı Modern Müzesi kapılarını Türkiye’nin önemli büyük şehirlerinden Eskişehir’de açıldı.

 

»

   Goldsmith Street
22 August 2019

 

Tasarım: Mikhail Riches, Cathy Hawley

 

 

Goldsmith Caddesi’ni bulmak sizi çok tipik bir İngiliz İl Şehri yerleşim mahallesine götürür. Kuyumculuk caddesi olsa bir istisnadır. Çok özel bir yerin ruhunu yakalar. Aydınlatılmış modern yerli Avrupa mimarisinin en iyisini en başından anlatan tutarlı bir görsel alan. Bu projeyi ne kadar çok emerse, bu duygu o kadar fazla güçlendirilir. »

   Khokhlovskaya Meydanı
25 July 2019

 

Tasarım: Djao-Rakitine »

 

Barend Koolhaas, iki Amsterdam evinin arasına çelik ve bazalt galeri açtı
Editör: Jon Astbury

Barend Koolhaas, Amsterdam’da iki tuğla yapı arasında bazalt ve çelik bir yapı oluşturarak, bir galeri ve grafik tasarım stüdyosu olan Eenwerk & IBO’yu yarattı. »

   Haus Gables
3 July 2019

 

Tasarım: MALL »

   “AĞAÇ EV” TASARIMI…
22 June 2019

 

Tasarım: Akihisa Hirata Mimarlık Ofisi »

 

Tasarım: BIG »

   Hillside Evi
18 May 2019

 

Tasarım: SB Architects »

   Denning Evi
6 May 2019

 

Tasarım: Ennead Architects »

   TORONTO Üniversite Binası
24 April 2019

 

Tasarım: NADAAA, Adamson Associates Architects, ERA Architects »

   LOUISVILLE Halk Kütüphanesi
12 April 2019

 

Louisville Halk Kütüphanesi Güney Merkez Bölge Şubesi

Tasarım: MSR Design »

 

Tasarım: Tamlyn

 
Bir ev dörtlüsü, çağdaş estetiğin hem ekonomik hem de üretilebilir olduğunu göstermektedir. »

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...45 46 47 Sonraki

Tasarım: Bjarke Ingels Group (BIG) Amager Bakke olarak da bilinen CopenHill, Kopenhag’ın dünyanın ilk karbonu olma hedefine uyum sağlayarak hedonistik sürdürülebilirlik kavramını benimseyen, bir kayak pisti, yürüyüş parkuru ve tırmanma duvarı ile bezeli yeni bir atıktan enerji santrali türü olarak açılıyor. CopenHill, sosyal altyapıyı mimari bir dönüm noktasına dönüştüren, kentsel rekreasyon merkezi ve çevre eğitim [...]
ARŞİV